Tomáš Rybár

Partner

Tomáš Rybár je partnerom v advokátskej kancelárii Čechová & Partners s vyše 15-ročnými pracovnými skúsenosťami v oblasti práva. Venuje sa najmä pracovnému právu, farmaceutickému právu, ako aj zmluvnému a korporátnemu právu.

Tomáš je popredným odborníkom na právo v oblasti farmaceutického priemyslu, pričom poskytuje poradenstvo veľkej časti farmaceutických spoločností pôsobiacich na Slovensku.

Okrem toho vedie tím advokátov zameriavajúcich sa na pracovné právo v našej kancelárii, pracoval na širokej škále prípadov v oblasti pracovného práva, ochrany osobných údajov a súkromia.

Vo svojej praxi sa ďalej zameriava na fúzie a akvizície, compliance, európske právo, nehnuteľnosti, ako aj informačné technológie.

Medzinárodné uznania odbornosti:

Chambers Europe odporúča Tomáša v oblastiach Pracovné právo a Právo nehnuteľností.

Legal 500 uvádza od roku 2018 Tomáša ako vedúceho právnika („Leading individual“) v oblasti Pracovného práva a zaradil ho medzi odporúčaných právnikov v oblasti Nehnuteľností a stavebníctva a v oblasti Práva obchodných spoločností, obchodného práva a M&A.

Jeden z klientov zo sféry nehnuteľností uvádza: „Je obrovským potešením spolupracovať s Tomášom. Jeho znalosti sú na realitnom trhu dobre známe.“ Chambers Europe.

„Managing partner Tomáš Rybár je veľmi profesionálny a poskytuje nám včasné poradenstvo.“ Klient pre Legal 500.

„  …Tomáš Rybár, ktorý je klientmi oceňovaný za jeho ‚silu a dôkladnú znalosť slovenského a medzinárodného práva‘.“  Legal 500.

„Skutočne rozumie našim potrebám, bol som úplne ohromený.“  Klient pre Chambers Europe.

Jazyky: slovenský, anglický, český

Akademické vzdelanie: Univerzita Komenského v Bratislave (Mgr., 2001)