Radi vás spoznáme prostredníctvom e-mailu, telefonicky, aj osobne

Adresa spoločnosti

Advokátska kancelária
ČECHOVÁ & PARTNERS s. r. o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava
Pobočka Košice
Business Centre Košice
Štúrova 27
040 01 Košice  

Ako sa k nám dostanete - Bratislava

Sídlime v novej administratívnej budove „UNIQ Staromestská“ na rohu ulíc Staromestská a Veterná. Z druhej strany susedí budova s Ministerstvom spravodlivosti SR a Najvyšším súdom SR. Pri vyhľadávaní v navigácii Vám odporúčame zadať priamo našu kanceláriu ČECHOVÁ & PARTNERS, budovu UNIQ, prípadne ulicu Veterná. Adresa Staromestská 3 sa v súčasnosti v navigáciách nezobrazuje správne. Na odstránení chyby pracujeme.

Autom

Použite vjazd z Veternej ulice a podzemné parkovisko v budove UNIQ. Pri vjazde sa nahláste cez intercom ako naša návšteva a zaparkujte na -1. poschodí na miestach označených ako VISITOR. Následne sa výťahom vyvezte na prízemie, kde sa nachádza recepcia budovy a zaregistrujte sa, prosím. Z recepcie vás nasmerujú do našej kancelárie na 1. poschodí.

Hromadnou dopravou

V prípade jazdy autobusom vystúpte buď na zastávke Zochova, alebo Hodžovo námestie. Ak sa chystáte prísť električkou, vystúpte na zastávke Kapucínska, alebo Poštová. Od zastávok hromadnej dopravy sa do našej kancelárie dostanete asi za 5 minút chôdze. Prosíme vás, aby ste sa zaregistrovali na recepcii budovy na prízemí, odkiaľ vás nasmerujú do našej kancelárie na 1. poschodí.

Tešíme sa na stretnutie.