Chambers Europe 2020: Čechová & Partners obhájila prvú priečku

Čechová & Partners opäť zreteľne potvrdila svoje hodnotenia z minulých rokov v medzinárodnom hodnotení advokátskych kancelárií Chambers Europe.

V oblasti Súťažného práva sa opäť umiestnila na 1. priečke, pričom aj náš partner Tomáš Maretta bol zaradený do top kategórie (Band 1) v tejto oblasti.

Na popredných miestach sme sa umiestnili aj v oblasti bankovníctvo a financie, pracovné právo, sporová agenda a nehnuteľnosti.

Naši partneri boli vysoko hodnotení aj v ďalších kategóriách. Katarína Čechová bola zaradená medzi výnimočných právnikov (Eminent Practicioner) v oblasti Obchodné právo/Fúzie a akvizície a vysoko hodnotená bola aj v oblasti Reštrukturalizácie/Insolvencie.

V oblasti Pracovné právo je vysoko hodnotený Tomáš Rybár. V oblasti Obchodné právo/Fúzie a akvizície je odporúčaná Lenka Šubeníková.

O Chambers Europe

Sprievodca Chambers Europe poskytuje od roku 1999 hĺbkovú analýzu právnych trhov; na základe výskumu, ktorý zahŕňa vstupy od právnických firiem a klientov z celého sveta, identifikuje popredných právnikov a právnické firmy.